Van de biljarttafel

Beste biljartvrienden en alle andere sv ROAC leden,

Hierbij even een berichtje van de biljartafdeling van onze mooie vereniging. Waar staan wij nu? Alle activiteiten staan, zoals een ieder weet, stil. Wat zijn de verwachtingen? Zoals het er nu uitziet gaan de activiteiten ergens in Augustus weer van start. De KNBB heeft het seizoen 2020/21 als niet gespeeld beschouwd en gaat zich richten op een start van het seizoen 2021/22 in september van dit jaar.

Wat betekent dit voor onze leden? Zo snel als mogelijk is, gaan wij de activiteiten in ons clubhuis weer oppakken. Dit is afhankelijk van wat de regering ons toestaat. Ik zal jullie in juni benaderen hoe wij de nieuwe competitie teams gaan samenstellen. Ik hoop natuurlijk dat iedereen weer gaat meespelen. Nu merk je pas hoe veel je de vereniging, met alle leden en de gezelligheid in het clubhuis, mist.

Al met al, wij moeten nog even geduld hebben en kunnen dan hopelijk weer met frisse moed verder. Blijf gezond en hopelijk tot gauw.

Groeten Jos Heemskerk.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!