Van de biljarttafel

Het doet mij goed jullie allen te berichten dat het biljarten, na de Corona perikelen, weer is opgestart. Op de woensdag- en donderdagmiddag zijn de “senioren” weer met hun onderlinge competitie begonnen. Op de donderdagavond zijn de andere leden van de biljartafdeling ook weer gestart. De competities in het district Veen- en Rijstreek zijn begin September ook weer begonnen en de eerste partijen zijn reeds gespeeld. Het is nog te vroeg om iets de resultaten te vermelden. Wat wel opvalt, of eigenlijk niet, dat er velen moeite mee hebben om na de lange Coronastop het oude niveau weer op te pakken. Ik ben er van overtuigd dat dat wel weer gaat goed komen. Oefening baart immers kunst.

Helaas hebben wij in de Coronastop enkele leden verloren. Ik heb dan ook een oproep voor alle mensen die nog twijfelden om eens een middag of avond naar het clubhuis te komen om de sfeer vaan het biljarten te proeven. Het startniveau is niet van belang en je zal zien dat het met oefening vanzelf beter gaat en het is beregezellig. Dus wat houd je tegen?

Al met al ik ben blij dat we weer kunnen spelen en kijk uit naar nieuwe leden.

Groeten Jos Heemskerk.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!