Verslag D-jeugd Handbal

Zondag 19 juni speelden wij tegen de club SV Hillegom. Voor de wedstrijd waren onze meningen over hoe het zal gaan erg verschillend. Sommigen dachten dat we gingen verliezen, anderen dachten dat we het wel konden winnen. Veel ouders kwamen kijken, want het was onze laatste wedstrijd van dit seizoen.  

Toen was de wedstrijd begonnen, we hadden er allemaal veel zin in. Onze keeper was Guusje en onze opstelling was 4/2. Ik begon helaas op de bank, maar toen ik uiteindelijk in het veld stond, had ik het erg leuk. Het was super spannend, want de score ging heel erg gelijk op. De rust stand was 6-7 voor ons! En later bleef de wedstrijd maar spannender worden. Uiteindelijk stond het 12-12, we hadden nog maar één minuut ongeveer en toen scoorde Fiene het winnende doelpunt!  

Later na de wedstrijd zaten we in de kantine en toen kregen onze coaches een cadeautje omdat ze ons heel goed hebben geholpen met van alles wat.   

En het beste is nog eens dat ons team kampioen is geworden! 

Robin Elstgeest 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!