Weer sporten door de senioren!?

Nu de corona-maatregelen iets versoepelen, wordt het ook voor de senioren weer mogelijk om te sporten, zij het in aangepaste vorm. Vooralsnog moet het buiten gebeuren en het 1,5 meter afstand houden blijft gehandhaafd. Dus partijvormen en oefeningen waar fysiek contact bij komt kijken, zijn niet mogelijk.

Alvorens allerlei plannen uit te werken, wil het bestuur eerst inventariseren wat de behoefte onder de seniorenleden is. Vanuit de diverse sportcommissie wordt deze vraag komende tijd aan de spelende leden voorgelegd.

Ben je actief senioren lid bij ROAC?  Denk dan eens na op welke wijze je zou willen sporten.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!