WHC te sterk voor handbal dames

In de eerste wedstrijd tegen WHC verloor ROAC in de laatste zes minuten de wedstrijd. ROAC wilde dat deze keer beter doen.
De bezoekers uit Rijpwetering starten goed en konden de nummer 2 goed bij houden. Na 5-5 (’19) kon WHC een voorsprong nemen van 3 doelpunten en stond er bij de rust een stand van 9-7 op het scorebord.

Bij het begin van de tweede helft kon ROAC nog aan sluiten 10-9 (’12) maar daarna ging het mis. Kees Toonen “We maken teveel fouten, zijn slordig en durven niet vooruit te verdedigen, zijn niet alert en spelen niet goed samen. We vergeten in de aanval dat we druk moeten zetten op de verdediging. Er zijn heel wat dingen die beter moeten. Het is een vervelende constatering. We staan nu 11e en we willen nog minimaal 1 plaats stijgen om degradatie te ontlopen”. De eindstand werd uiteindelijk 19-13 in het voordeel van WHC.

De eerstvolgende wedstrijd (uit) is pas weer op 4 maart tegen Heerle.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!