WK Dames Handbal 2017 Poule

Deelnameformulier WK handbal poule

 

 

Draag bij in de kosten voor het vervoer naar de verre uitwedstrijden van de handbal dames.

Van 1 t/m 17 december wordt het WK Handbal voor dames in Duitsland gespeeld. Na het behalen van de tweede plaatsen tijdens het vorige WK en EK behoren onze Nederlandse dames ook tot de toplanden.

Dat lijkt ons een mooie reden om een WK poule te organiseren. Hiermee wordt de betrokkenheid bij het toernooi vergroot. Het zal regelmatig mogelijk zijn de wedstrijden van het Nederlands team op groot scherm in de kantine te bekijken.

Het deelnameformulier
Het invullen van pouleformulier bestaat uit:

  • het voorspellen van de resultaten van de groep waarin Nederland speelt,
  • welke landen zich plaatsen voor de volgende ronde van het WK en hun behaalde wedstrijdpunten,
  • de resultaten van alle wedstrijden tot aan de finale.
  • welk land wint het WK handbal 2017 voor dames.

De inleg bedraagt € 10,- per formulier.

Elke deelnemer mag zoveel formulieren inleveren als hij/zij zelf wil. Hoe meer deelnemers, des te hoger het prijzengeld. Want een flink deel van de inzet wordt verdeeld in meerdere geldprijzen. Het andere deel van het bedrag wordt gebruikt voor de kosten van het vervoer van de dames naar de verre uitwedstrijden.

Hoezo bijdrage in de vervoerskosten?
De dames moeten voor hun wedstrijden in de hoofdklasse D een viertal wedstrijden op zaterdagavond in Noord-Brabant spelen. I.v.m. veiligheid heeft het bestuur besloten om de dames tijdens deze verre uitwedstrijden in winterperiode per bus te laten reizen. De dames hebben vervolgens de uitdaging gekregen om een deel van de kosten hiervan terug te verdienen via acties die ze organiseren. De WK-poule past daar mooi in.

Formulieren zijn verkrijgbaar bij de dames van de selectie, in de kantine of is uit te printen via deze link

Het deelnameformulier met inleggeld kan tot uiterlijk 30 november worden ingeleverd. Dit kan bij de dames van de handbal selectie.

Succes en bij voorbaat dank voor je deelname.

sv ROAC Handbal

 

 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!