Workshop Body Combat, Body Attack en Cardio Shape

Body Combat, Body Attack en Cardio Shape:  Altijd al eens willen weten wat deze sporten inhouden? Dan is dit je kans! Roac Binnensporten biedt namelijk de mogelijkheid om zonder lidmaatschap een workshop body combat, body attack en cardio shape te volgen. In deze lessen wordt zowel gewerkt aan het opbouwen van conditie als het versterken van de spieren. De Body Attack is een aerobics les met een opzwepende muziek. Hierbij valt te denken aan bewegingen gebaseerd op Karate, Thai Boxing of Capoeira van Brazil. Daarnaast zijn er spierversterkende oefeningen op leuke muziek. Elke les eindigt met een cooling down op rustige muziek.

De workshop wordt gegeven op woensdagavond van 20.00-21.00 uur in de Hertogshal, en begint op 22 maart. De kosten zijn slechts 40 Euro voor 10 lessen.

Interesse? Meld je snel aan via

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!