Zaterdag 22 maart | Minihandbal Spelfeest

Zaterdag 22 maart a.s. organiseert ROAC handbal voor de tweede keer een groots opgezet handbal spelfeest. Het spelfeest  is bedoeld om kinderen van 6 tot 10 jaar een leuke handbal activiteit aan te bieden.

Ook niet leden zijn welkom aan het spelfeest mee te doen. Zij kunnen zich aanmelden via een mail naar handbal@svroac.nl

Aanvang 11.00  uur

Naast de wedstrijdjes worden er ook allerlei bal- en behendigheidsspelletjes gedaan.  De sporthal wordt hiervoor opgesplitst in drie delen. Uiteraard een veld waarop de wedstrijdjes gespeeld worden. Een deel waar spellen zijn uitgezet en stuk waarop de balbehandeling wordt geoefend.                                                                           Het leuke van deze opzet is dat het geen verliezers kent. De winst zit hem in het feit dat de kinderen het naar hun zin hebben.

Deel dit bericht

geen comments

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!