Navigation

Laatste update: 8 april 2024

Speelschema komende weken

Speelt jouw team uit of thuis? Wie zijn er dan nog meer op de club? En bij welke wedstrijden kom je kijken? Bekijk het speelschema hieronder. 

Week 15

Voetbal

Woensdag 10 april

  • 20.00 | KDO 4 - ROAC 3

Zaterdag 13 april

  • 08.30 | MMO JO10-1 - ROAC JO10-2G
  • 08.45 | Noordwijk JO8-3 - ROAC JO8-3
  • 10.30 | ROAC JO9-2 - Roodenburg-1
  • 08.45 | ROAC JO10-1 - Valken'68 JO10-2
  • 09.45 | Voorschoten'97 JO9-3 - ROAC JO9-1
  • 10.15 | ROAC JO12-2JM - Kickers'69 JO12-2
  • 12.00 | ROAC JO14-1 - Alphia JO14-1
  • 13.15 | ASC JO16-2 - ROAC JO16-1
  • 14.30 | ROAC JO18-1 - Gouda JO18-1

  Zondag 14 april

  • 10.00 | Kethel Spaland 2 - ROAC 2 | Schr: H.Ait Ali Yahia
  • 10.00 | ROAC 3 - LVV Footbal Factory 6
  • 10.00 | ROAC 5 - Foreholte 6
  • 10.30 | EMM 4 - ROAC 6
  • 12.30 | ROAC 4 - Altior 4
  • 14.00 | Swift 1 - ROAC 1
    • Scheidsrechter: Th.Groot
    • Bestuursvertegenwoordigers: Frans de Haas en Dammes van der Poel 

Handbal

Zondag 14 april 

  • 10.00 uur | ROAC E1 - WPK/Westlandia E4 | Sch: Anouk en Birgit
  • 10.00 uur | ROAC D1 - EHC D1 | Sch: Jasmijn
  • 10.55 uur | ROAC DC1 - Oliveo DC2 | Sch: Corella Wijsman
  • 10.55 uur | ROAC E2 - Northa E1 | Sch: Hans van Klink
  • 11.55 uur | ROAC DB1 - Atomium'61 DB1 | Sch: Esther van Velzen

Biljart

Vrijdag 12 april

  • 12.30 uur | ROAC A - Rijnegom C
  • 12.30 uur | ROAC B - Westerhaven A
  • 12.30 uur | ROAC C - Jacobswoude F

 

Zaterdag 13 april

  • 12.00 uur | Voorronde Open ROAC Biljart toernooi

Badminton

Woensdag 10 april

  • 19.30 uur| ROAC M1 - BC Hillegom M6

Bardiensten

Zaterdag 13 april

  • 08.00-12.00 uur: Frank van Haastregt en Sarah van Haastregt-van Elmpt
  • 10.00-14.00 uur: Matti Jagtman  
  • 14.00-18.00 uur: Theo Bentvelzen en Dick Heemskerk sr

Week 16

Voetbal

Zaterdag 20 april

  • 08.30 uur | Roodenburg JO10-2 - ROAC JO10-2G
  • 09.30 uur | Van Nispen JO8-1 - ROAC JO8-1
  • 10.00 uur | Blauw Zwart JO10-2 - ROAC JO10-1
  • 10.00 uur | ASC JO9-6 - ROAC JO9-2
  • 10.15 uur | ARC JO12-2 - ROAC JO12-1
  • 10.15 uur | ROAC JO12-2JM - SJC JO12-2JM
  • 10.15 uur | ROAC JO9-1 - UVS JO9-3
  • 12.20 uur | RCL JO14-3 - ROAC JO14-1
  • 14.30 uur | ROAC JO16-1 - Valken'68 JO16-1
  • 14.30 uur | ROAC JO18-1 - Rohda '76 JO18-2

Zondag 21 april

  • 10.00 uur | St.Hooger 2 - ROAC 2 |schr: A.Dias de Brito 
  • 10.00 uur | ROAC 3 - Kickers'69 2 
  • 12.30 uur | ROAC 4 - ROAC 5 
  • 12.30 uur | Lugdunum 2 - ROAC 6
  • 14.30 uur | APWC 1 - ROAC 1
    • Scheidsrechter: W.Slierendrecht 
    • Bestuursdienst: Ge van Hoorn/Kees Hartog/Ge van der Fits    

Handbal

Zaterdag 20 april 2024

  • 14.10 uur | Ventura DC1 - ROAC DC1 | Sportpark Willem-Alexander, Schiedam
  • 14.50 uur | VELO D5 - ROAC D1 | VELO, Wateringen
  • 15.05 uur | VELO DB4 - ROAC DB1 | VELO, Wateringen

Zondag 21 april 2024

  • 09.50 uur | DIOS E5 - ROAC E2 | Sportpark Den Hoorn
  • 10.50 uur | EHC E3 - ROAC E1 | Sportpark Westvliet, Leidschendam
  • F-jeugd toernooi bij Hillegom, Sportpark de Zanderij
    • 10.00 uur | Foreholte F1 - ROAC F2
    • 10.40 uur | ROAC F1 - Foreholte F3
    • 11.40 uur | ROAC F1 - Foreholte F2

Biljart

Zaterdag 20 april

  • 12.00 uur | Finale open ROAC Biljarttoernooi

Badminton

woensdag 17 april

  • 19.30 uur | ABC14 M1 -ROAC M1 | Sporthal Almere Buiten

Bardiensten

Zaterdag 20 april 

  • 08.00 - 12.00 uur: Marjolein van der Meer en Matthijs Klapwijk
  • 10.00 - 14.00 uur: Mirella  Rotteveel
  • 14.00 - 18.00 uur: Dammes v/d Poel & Swen Hoogenboom